אודות

לתת למקצוענים ללוות אותך ברכישת דירה להשקעה

דירה להשקעה הנו שירות שהוקם במטרה לתת לרוכשי דירות להשקעה פוטנציאלים , יעוץ וכלים לקבלת החלטות בדבר רכישת דירה להשקעה.
כיזמי נדל"ן ואנשי פיננסים אנו חשופים להרבה מאד מידע ,בשילוב ידע וניסיון , מאפשרים לנו לבחון את ההזדמנויות השונות ופני הדברים בצורה אחרת ממי שאינו עוסק בכך.

בבחירת דירה להשקעה כדאי מאד לבחון עוד שורה של פרמטרים. היתרון שלנו כאנשי מקצוע ,הבקיאים בכל ההיבטים , עולה עשרות מונים על הידע של רוכש פוטנציאלי מהשורה , עבורו הרכישה הנה לרוב אירוע חד פעמי , שסמוך אליה , חוקר הוא לראשונה את כל המשמעויות וההיבטים הקשורים לרכישת דירה להשקעה .

מטרת השירות הנה לתת יעוץ נכון ומקצועי ,על מנת לקבל החלטה מדוייקת ככל הניתן, עבור רכישת דירה להשקעה . כל אלה לצד התאמה והלימה , לצרכים הספציפיים של הלקוח כפי שבדקנו איתו לטובת התאמת הנכס לצרכיו ,יכולותיו והפוטנציאל הגלומים בו.

השירות המוצע הוקם ע"י שגיא דורון וגיא אלון .
שגיא דורון , יזם נדל"ן , שהקים במשך כ- 15 שנים יזמויות נדל"ן ופיננסים בארץ ובחו"ל בהיקפים משמעותיים .​ בעברו , שגיא דורון כיהן במספר תפקידים בכירים בחברות בתחום הטכנולוגיה והפיננסים בארץ ובחו"ל . בין היתר , שימש כמנכ"ל חברה בחו"ל בבעלות חברה ציבורית אמריקאית (NASDAQ) בתחום ההשקעות והפיננסים , החברה התנהלה תחת רגולצית הבורסה האמריקאית ורגולצייה של האיחוד האירופי. עוד על שגיא דורון ניתן לקרוא באתר החברה : https://www.sdp.co.il/

גיא אלון , איש עסקים , יועץ ומקצוען בתחום הפיננסים , שותף ומייסד של בית השקעות FALCON בלונדון , תחת פיקוח של הרשות לפיקוח על שווקי ההון (FCA) . בית ההשקעות משרת כיום עשרות ברוקרים ומאות לקוחות ברחבי העולם. עוד על הפעילות ניתן לקרוא באתר החברה : https://www.falconcapital.co.uk/